Voedingssupplementen van Govinda

Filteren & Sorteren

Prijs Doseringsvorm Allergenen - Vrij van Eigenschappen Goed voor
Filters

Voedingssupplementen: 11 artikelen

Govinda Biologische Kurkuma

Govinda Biologische Kurkuma, 90 Capsules

  • 100% vegan
  • Van Curcuma Longa
  • Voedt de Kapha dosha
€ 9,89 (€ 219,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 22. oktober

Govinda Triphala Bio

Govinda Triphala Bio, 90 Capsules

  • Tridosha product
  • Veganistische capsule
  • Amla, Bihbitaki, Haritaki
€ 9,89 (€ 219,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Govinda Ashwagandha Bio

Govinda Ashwagandha Bio, 90 Capsules

  • Slaapbes wortel
  • Supplement voor Vata
  • Veganistisch capsule omhulsel
€ 9,89 (€ 219,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Govinda Biologische Moringa Capsules

Govinda Biologische Moringa Capsules, 200 Capsules

  • 400 mg moringapoeder per capsule
  • Uit biologische teelt
  • Veganistische rauwe voeding
€ 29,99 (€ 299,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Govinda Biologische Chlorella

Govinda Biologische Chlorella, 180 g

  • Vitamine B12
  • IJzer
  • Chlorofyl
€ 34,99 (€ 194,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Govinda Biologisch Vloeibaar Grapefruitextract

Govinda Biologisch Vloeibaar Grapefruitextract, 100 ml

  • Natuurlijk & waardevol
  • Gemakkelijk te doseren
  • Voor dagelijks gebruik
€ 27,99 (€ 279,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Govinda Moringa Bio

Govinda Moringa Bio, 90 Capsules

  • Plantaardige capsule
  • Voor Vata- & Kapha-dosha
  • Voor dagelijkse inname
€ 9,89 (€ 219,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Govinda Psylliumvezel Capsules 500mg

Govinda Psylliumvezel Capsules 500mg, 90 Capsules

  • Vezelrijk
  • Vegan & glutenvrij
  • Zonder additieven of antiklontermiddelen
€ 9,89 (€ 184,51 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Govinda Biologische Spirulina

Govinda Biologische Spirulina, 450 Tabletten

  • Vitamine B12
  • Sporenelementen
  • Mineralen
€ 27,99 (€ 139,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Govinda Acaciavezels Bio

Govinda Acaciavezels Bio, 100 g

  • Meer dan 90% oplosbare vezels
  • Smaakneutraal en 100% natuurlijk
  • Puur plantaardig en glutenvrij
€ 5,09 (€ 50,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Govinda Zwarte Komijnolie Capsules 500mg

Govinda Zwarte Komijnolie Capsules 500mg, 90 Capsules

  • Vegan, glutenvrij & lactosevrij
  • Zacht koudgeperst
  • Zonder toevoegingen
€ 14,89 (€ 277,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 22. oktober